Soutěž o vstupenky na výstavu 1000 let zlata Inků

Incké zlato

   Další atraktivní soutěží, kterou jsme pro vás nyní připravili, je soutěž o vstupenky na výstavu 1000 let zlata Inků, která se bude konat od 1.11.2008 na Pražském hradě. Podrobnější informace o celé výstavě se můžete dozvědět rubrice pořádané akce na našem webu. Vylosováním můžete získat hodnotné vstupenky za předpokladu uhádnutí všech našich otázek.

  Soutěž probíhá od 1.listopadu do 30.listopadu 2008 a vstupenky věnovala pořádající firma Výstavnická PR s.r.o., které musíme poděkovat za sponzorství. Tradiční soutěžní podmínky, s kterými účastí v soutěži souhlasíte, si můžete přečíst zde.

  V prvním kole soutěže, která je vyhlášena do 30. listopadu bude vylosováno 5 výherců, kteří získají vstup zdarma. Do dalšího, tedy druhého kola bude věnováno dalších 5 vstupenek. Soutěže se může účastnit každý jen jednou, duplicitně odeslaná jména a e-maily budou ze soutěže automaticky vyřazeny. Kontaktní údaje je nutné vyplnit všechny. Tentokrát jsou otázky složeny poměrně složitěji a pokud nevíte tak si musíte odpovědi zkusit vyhledat na internetu.

Soutěž č.4/2008

O vstupenku na výstavu 1000 let zlata Inků

Vylosovaní výherci:

Božena Jakoubková – Praha
Jindřich Hejduk – Sušice
Lenka Kerumová – Praha 10
Pavel Onder – Praha
Jana Holendová – Jihlava
Jméno: Příjmení:
Ulice: Město a PSČ:
Váš e-mail:

1.) V kterém světadíle se nacházela Incká říše?
Asie
Afrika
Jižní Amerika

2.) Jak se jmenovalo Incké záznamové médium, které sloužilo ke čtení údajů z provázkových uzlíků?
Kipu
Hieroglyf
Kiwi

3.) Jak se jmenoval údajný zakladatel a první panovník Incké říše?
Tupak Inka
Manko Kapak
Francisco Pizarro

Soutěž je momentálně ukončena, výherci by měli být vylosováni 2.12.2008 a od 3.12.2008 začíná 2. kolo o dalších 5 vstupenek. Takže pokud nevyhrajete máte ještě šanci vyhrát vstupenku v druhém kole.

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ