Soutěž o týdenní pobyt do Chorvatska na ostrov Pag - zdarma dvě osoby

Soutěž č.2/2009

O zájezd s CK Novalja do Chorvatska na ostrov Pag

Novalja-logo

  Připravili jsme atraktivní soutěž o týdenní pobyt pro 2 osoby na ostrově PAG v letovisku MANDRE – studio Tonči. Termín pobytu 5.9.- 12.9.2009. Doprava vlastní nebo lze dokoupit autobusovou dopravu (1.990 Kč/osobu).

Mandre – Ostrov Pag

Soutez-novalja

Vyhrajte!! – Studia Tonči v Madre na ostrově PAG čekají na Vás

  Mandre je mladé chorvatské letovisko, má mnoho nových domů s možností ubytování v moderně vybavených apartmánech. Nedaleko centra je pláž Malé Mandre s modrou vlajkou, znamenající zaručeně čisté moře. Po celém 3 km dlouhém pobřeží se střídají oblázkové a kamenité pláže. Mandre je klidnější místo, vhodné pro všechny věkové kategorie. Pobyt v Mandre je spojený s relaxací a koupáním. Na své si zde přijdou i milovníci rybaření, potápění a otevřeného průzračného moře. Možnost zapůjčení horských kol pro výlety do okolí. Nejžádanější letovisko u našich klientů. (15 km do města Pag, 15 km do Novalji). V centru Mandre jsou restaurace, kavárny, obchody, směnárna, půjčovna člunů.

  Soutěž trvala do 11.8.2009. Zúčastnit se mohl každý jen jednou. Duplicitně odeslané e-mailové adresy byly ze soutěže automaticky vyřazeny. Ceny do soutěže věnovala CK NOVALJA – ubytování Chorvatsko, za což jí patří poděkování.

Šťastnou výherkyní se stala

Kateřina Havlová z Hrádku nad Nisou.

Blahopřejeme výherkyni a pokud jste nevyhráli tak nezoufejte. Máte možnost si zakoupit cenově velice zajímavý zájezd z nabídky CK NOVALJA – ubytování Chorvatsko

Jméno: Příjmení:
Ulice: Město a PSČ:
Váš e-mail:

Kde jsou v nabídce cestovní kanceláře Novalja písečné pláže? Uveďte alespoň čtyři místa.

1.)
2.)
3.)
4.)

Soutěž je ukončena.


   Další probíhající soutěží na webu cestopisy.net je Soutěž o vstupenky na výstavu Prokletí zlata – 1000 let zlata Inků

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ