Fotografická soutěž o zajímavé ceny

logoSA

   Fotografická soutěž 2009 je první pořádanou fotografickou soutěží na webu cestopisy.net. Po klasických soutěžích se tak jedná o příjemnou změnu. Do soutěže byly věnovány zajímavé ceny. Sponzory se staly společnosti STUDENT AGENCY a JOTA.

logoJOTA

Soutěž je již ukončena

  Momentálně probíhá hodnocení porotců. Po obdržení všech hodnocení bude vybrán vítěz, který musí doložit originální velikost fotografie.

  Soutěž probíhala od 19.10.2009 – 18.12.2009 a účastnit se jí mohl každý mimo členů poroty. Maximální počet přihlášených snímků jednoho účastníka byly tři soutěžní fotografie.

Tři vítězné snímky vybrané porotou. Celkem jednoznačně nejvíce bodů získal snímek na prvním místě, ostatní pořadí bylo velice těsné vzhledem ke zvolenému bodovému klíči.

1.) cena – foto 84 – Folgefonna, Norsko – Radka Staňková, Turnov
2.) cena – foto 101 – Světlá Noc – Jakub Kokeš, Hodonín
3.) cena – foto 140 – Býci – Milan Čermák, Jihlava

1.) – první cenou je certifikát věnovaný od STUDENT AGENCY, který lze směnit za dvě zpáteční jízdenky na luxusní autobusové linky STUDENT AGENCY express do Evropy (výběr z Německo, Holandsko, Švýcarsko, Francie, Norsko, Švédsko, Itálie, Maďarsko). Certifikát má platnost do 25.5. 2010 (nelze využít 15.12.-15.1. a 29.3. – 11.4. ).

2.) – druhou cenu věnovalo nakladatelství JOTA a je to Kniha Konga od Vladimíra Plešingra + možnost výběru libovolného turistického průvodce z nabídky nakladatelství.

3.) – třetí cena je taktéž od nakladatelství JOTA – cestopisná kniha – Brány do ztraceného světa Marka Audyho + možnost výběru libovolného turistického průvodce z nabídky nakladatelství.

  Maximálně 3 fotografie zasílejte na mail: fotosoutez@cestopisy.net v rozlišení 1280×1024 a formátu jpg (max.1,5 MB). Pozorně si také přečtěte pravidla soutěže s nimiž účastí v soutěži souhlasíte. Uveďte svoje jméno a adresu + popis a název každé fotografie.

baner-fotosoutez

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ