Turistický průvodce Maďarsko - Novinka!!

maďarsko_rough_guides_2010

   Nový průvodce Maďarsko je druhým vydáním kvalitního průvodce Rough Guides Maďarskem v ČR. Kniha přibližuje celou zemi, představuje veškeré důležité informace od tipů kam se vydat až po možnosti lázeňských koupání a místního jídla. S knihou tak získáte maximální přehled o celém Maďarsku a naplánovat si dovolenou či výlet nebude problém.

Vydáno: Novinka 18. 8. 2010
Longley N., Burford T., Hebbert Ch. a Richardson D.
Formát: 132 × 197 mm
Vazba: brožovaná vazba šitá i lepená
Počet stran: 478 + 24
Nejlevnější cena: Průvodce Maďarsko 538 Kč
Cena v knihkupectvích: 598 Kč 

   Průvodce v úvodní sekci nabízí kam se vydat, kdy se nejlépe do Maďarska vydat a 17 tipů co nesmíte minout v provedení typickém pro průvodce Rough Guides s fotografickou inspirací. Zde samozřejmě nesmí chybět např. tip na vodní sporty na Balatonu, tip na živé města Pécs, Eger a Šoproň, turistiku v Bukových horách atp. Další sekcí jsou základní informace s přehledy o ubytování, stravování a festivaly. Hlavní částí je samotný průvodce rozdělený na Budapešť, Dunajské ohbí, jezero Balaton a Bakoňský les, Zadunají, Severomaďarské středohoří a Velkou nížinu. Velice zdařilé je vsunutí krásných fotografií do zvláštních sekcí o koupání a o jídle a pití, kde se dozvíte o maďarských vínech či paprice a paprikovém skandále z roku 1994.

   Aby jste měli dokonalejší a ucelenější přehled o této krásné zemi je konec knihy věnován v sekci souvislostí, dějinám, literatuře a hudbě. Také zde nechybí informace o maďarštině, její výslovnost, slovíčka a fráze.

   Pokud tuto knihu nemáte ještě doma, tak zcela jistě uvažujte o rozšíření knihovny. Vždyť do Maďarska je to kousek a kterékoliv z historických měst a řady lázeňských a rekreačních středisek, od tureckých lázní po největší evropské termální koupaliště v Hévizu čeká na Vaši návštěvu.

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ