O nás - cestopisy.net

V květnu 2014 je nasazena zcela nová verze webu cestopisy.net provozovaného pod značkou
VE-IT marketing

Koncept celého webu je postaven na nejmodernějších trendech v designu publicistických webů.
Založena byla také sociální síť Facebook s účelem seskupení mnoha našich čtenářů, kteří tak mohou efektivněji sledovat novinky v publikování cestopisů. 

Trend videa v rozlišení Full HD bude prezentovat web cestopisy.net také na vlastním kanále YouTube, kde budou přibývat stále nová videa z našeho cestopisného archivu.
 

REDAKTOŘI


Carlos – Karel Veit – karel.veit@cestopisy.net zakladatel a tvůrce webu, autor mnohých cestopisů ze zahraničí i tuzemska. Ve svých článcích se zaobírá historickými fakty, které se snaží předložit čtenářům v zajímavě podané formě, která umocňuje celkový zážitek z navštíveného místa.
příspěvky tohoto redaktora

Milan – Milan Čermák – redaktor webu mistrně popisuje navštívená místa u nichž se zaobírá kulturní a historickou minulostí a dává možnosti a zkušenosti s dopravou či ubytováním a mentalitou obyvatelstva. Přesvědčit se o tom můžeme např. u cestopisů ze slunného Španělska.
příspěvky tohoto redaktoraOBČASNÍ PŘISPĚVOVATELÉ


Honzin – Jan Řeháček – redaktor webu výstižně popisuje mnohé putování po zahraničí jako např. cestu po Itálii či Francii. Z cestopisů nezapomíná ani na svůj Pardubický kraj s kterým nás seznamuje jako s krajem plným zajímavých turistických možností.
příspěvky tohoto redaktora

Majoránka – Irena Dvořáková – redaktorka webu poutavým způsobem vyprávění nám přibližuje svůj rodný Liberecký kraj, který je turisticky velmi zajímavý. Zajímavé jsou i cestopisy ze Slovenska.
příspěvky tohoto redaktora

Katka Kulhánková – redaktor webu autorka specializující se na Indonésii. Aktivně se věnuje průvodcovství a v oblasti i žije. Její články jsou tak velice vypovídající a kvalitní.
příspěvky tohoto redaktora

Prchal – Pavel Prchal – redaktor webu autor obohatil náš web atraktivními cestopisy ze Skotska a Srí Lanky. Pozornost věnuje svým zážitkům, které čtenářům mistrně líčí díky čemuž nabývá obsah na zajímavých zkušenostech.
příspěvky tohoto redaktora

Mao – Karel Hakl – redaktor webu specializující se především na Řecko. Jeho články vycházejí z bohatých zkušeností z navštíveného místa a jsou hodně informativní, všímající si mimořádných detailů, které poradí zájemcům o cestu do dané lokality.
příspěvky tohoto redaktora

Proradys – Radovan Válek – redaktor webu, do svých cestopisů zařazuje mimořádným talentem osobitý nádech prožitých cest. Jako specialista na kulinářství věnuje pozornost místním specialitám a krajovým zvyklostem ve stravování a přípravě jídel.
příspěvky tohoto redaktora

Jendos – Jan Varmuža – redaktor webu autor specializující se na cestování po zajímavých místech a po individuálních brigádách v zahraničí (Belgie, Finsko). Ve svých článcích se zaobírá technickými památkami a ekologickými myšlenkami.
příspěvky tohoto redaktora

Van - Miloš – redaktor webu cestovatel specializující se na vysokohorskou turistiku. Oblíbenými destinacemi jsou Nepál, Alpy a Vysoké Tatry. Průvodcovské zkušenosti horského vůdce dávají článkům patřičnou zkušenost a nespočet osobních zkušeností.
příspěvky tohoto redaktora

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ