Reklama na cestopisech

Cestopisy.net nabízejí bezkonkurenční možnosti pro inzerenty. 

Reklama zde nepodléhá žádnému zprostředkovateli, platíte vždy přímo provozovateli, a tím je
VE-IT marketing. Na nových cestopisech 2014 jsme radikální odpůrci globálního zprostředkovatele reklam Google!! 

MOŽNOSTI REKLAMY –


Hlavní sponzor webu celoroční – reklamní místo je určeno pouze pro dva inzerenty, kteří získají celoroční reklamní prostor na celém webu za vynikající cenu. Podrobnosti nabídkového reklamního balíčku si v případě zájmu prosím vyžádejte, společně s informací volného termínu.

Banner partner – možnosti zveřejnění banneru Vám zašleme na vyžádání. Možnosti reklamních bannerů a umístění na našem webu jsou různá.

Partner sekce – reklamní prostor je nabídnut pouze v dané sekci webu, například cestovní kancelář zabývající se Itálií inzeruje pouze v sekci Itálie. Vyžádejte si případné informace, tato možnost bude aktivní až v průběhu roku.

Zpětné odkazy a PR články – umístění zpětných odkazů, či autorsky čistého a opravdového PR článku (prosím nezaměňovat s reklamním článkem plným inzerce) je zajímavé pro správce zpětných odkazů, tvořící marketingové podpory nejrůznějším firmám v oblasti cestovního ruchu.

REFERENCE – kdo u nás již inzeroval či pravidelně inzeruje


H1 – web cestopisy.net je registrován v databázi jedničky v internetovém poradenství a výkonnostním marketingu. Jedná se o největší internetovou agenturu na českém a slovenském trhu. Možnost zprostředkování reklamy pro klienty H1 je pro nás prestižním oceněním kvality našeho webu.

Jakmy – konzultační agentura, dělající kvalitní on-line marketing s pomocí klientům růst si vybrala náš web pro své klienty. Kvalitní obsah přivedl tuto agenturu k dlouhodobé spolupráci.

Student Agency – známá firma v oblasti cestovního ruchu s námi spolupracoval již několikrát. Společnost věnovala ceny i do našich soutěží.

Novalja – málá sympatická cestovní kancelář z Brna, specializující se na Chorvatsko s námi spolupracovala na soutěži. Věnovala i zájezdy pro naše soutěžící.

Blue Style – cestovní agentura reklamující především pro zvýšení možností prodeje svých zájezdů.

TravelPortal – je online cestovní agentura, která nabízí rozšířené možnosti výběru a porovnání zájezdů taktéž inzerovala na našem webu.

Zdejší reference jsou výběrem jen z některých, neslouží jako soupis. Proto se omlouváme jestli jsme někoho vynechaly.

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ