Pravidla soutěží

Možnost získat některou z výher mají jen správné zodpovězené odpovědi s korektně uvedenými kontaktními údaji. Soutěžní otázky jsou tématicky spjaté s obsahem webu cestopisy a odpovědi lze nalézt v již vydaných cestopisech. Podmínkou pro získání výhry při vylosování je, že výherce musí splňovat podmínku fanouška webu cestopisy.net na sociálních sítích Facebook či Google+, kde má cestopisy.net svoji komunitu fanoušků.

Slosování a výsledky soutěže budou na webu cestopisy.net vyvěšeny a vyhlášeny nejpozději do druhého dne od uzavírky soutěžního termínu. Cestopisy.net se zavazují neposkytnout údaje zúčastněných soutěžících třetím stranám. Soutěže se smí zúčastnit kdokoliv, kdo má zájem, ale pouze jednou. Nelze zasílat odpovědi na jednoho člověka víckrát, takto zaslané odpovědi budou ze soutěže vyřazeny. Účastí v samotné soutěži souhlasí soutěžící s informováním na svůj e-mail o další pořádané soutěži o ceny na webu cestopisy.net

Výherci budou ihned po slosování vyrozuměni na e-mail, který uvedli při odeslání odpovědí. Po vyrozumění jim budou ceny na uvedenou adresu zaslány.

Přejeme mnoho štěstí ve hře a pokud by jste nevyhráli tak doufáme, že se budete našich soutěží zúčastňovat i nadále, a že naše otázky vás obohatí vědomostmi, což lze brát také jako určitou formu výhry.

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ