Reklama na webu cestopisy.net

  Zájemcům o reklamu u nás, či spolupráci nabízíme velice zajímavé podmínky. Web cestopisy není velkým portálem, přesto předčí v mnohých věcech fádní profesionální cestovatelské weby, na kterých pracuje spoustu lidí, kteří jsou za to placeni. Cestopisy.net se postupně stávají zažitým webem českého internetu s obsahem, který se neustále rozšiřuje a obohacuje tak spoustu lidí.

  Reklamní spoluprací u nás získáte nejen prestiž, ale i řadu zákazníků, které zde můžete oslovit vhodným typem reklamy. Nově nabízíme možnost se podílet na soutěžích, které pořádáme a získat tak například povědomí lidí o Vašich výrobcích či službách. Reklama je samozřejmě vhodná pro společnosti, které podnikají v oboru cestovního ruchu a s tím spojenými výrobky atp. Nabízíme možnost vložení bannerů do jednotlivých cestopisů, na úvodní stránku, nebo do postraní navigační lišty. Záleží samozřejmě na domluvě. Reklamou tak web cestopisy může získat nějaké finanční prostředky, které může investovat do svého dalšího rozvoje, z čehož samozřejmě můžete profitovat i Vy. Podpořte nás proto, a pomozte vybudovat ještě silnější cestopisný web oproti konkurenci velkých webů (iDnes cestování atp.)

  Zajímavou možností pro ubytovatele může být reklama na našem webu ubytovatel.net, kde je cena prezentace stanovena na dobu 2 let ve výši 650 Kč,– V ceně je vytvoření kompletní prezentace s grafikou (min. 3 fotografie objektu), obsáhlým popisem a odkazem na Vás.(adresa, www, e-mail, telefon, lokalizace na mapě). Výhodou je, že v cestopisech z krajů vedou odkazy přímo do oblasti kde máte svůj penzion nebo hotel a zájemci se tak můžou u Vás ubytovat. Pokud Vám nestačí tato nabídka a máte zájem hotel či penzion ještě více zviditelnit, lze vložit banner přímo jak jsme již zmiňovali na úvodní stránku webu cestopisy atp.

  Pokud máte zájem si reklamu u nás vyzkoušet, lze kontaktovat mne na mail karel.veit@cestopisy.net Jednou z možností, kterou nabízíme je i vytvoření banneru na míru dle Vašich představ pro Vás.

Naši spokojení klienti, kteří na webu cestopisy.net již reklamují nebo reklamovali.

Student-agency
Chata Ružbachy

   Reklamní podpora na bázi zpětných odkazů

Avernus.cz – seznam českých a slovenských internetových stránek

Hledej Šmudlo.cz

Evropský katalog

TopList

Evropský katalog

Zóna.cz - katalog stránek

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ