Seznam soutěží pořádaných v roce 2009 a výherci

  V roce 2009 bylo věnováno spoustu cen v celkové hodnotě 25 000 Kč. Oproti roku 2008 je to finanční nárůst, avšak s menším počtem soutěží. Bylo věnováno úsilí vytvořit tak zajímavější soutěže s hodnotnějšími cenami.

rok počet soutěží celková hodnota všech cen
2009 4 soutěže 25 000 Kč
2008 6 soutěží 23 000 Kč

Soutěže pořádané v roce 2008

Soutěž č.4/2009

Fotografická soutěž

logoSA

   Fotografická soutěž 2009 byla první pořádanou fotografickou soutěží na webu cestopisy.net. Po klasických soutěžích se tak jednalo o příjemnou změnu. Do soutěže byly věnovány zajímavé ceny. Sponzory se staly společnosti STUDENT AGENCY a JOTA.

logoJOTA

Soutěž je již ukončena

  Soutěž probíhala od 19.10.2009 – 18.12.2009 a účastnit se jí mohl každý mimo členů poroty. Maximální počet přihlášených snímků jednoho účastníka byly tři soutěžní fotografie.

Tři vítězné snímky vybrané porotou. Celkem jednoznačně nejvíce bodů získal snímek na prvním místě, ostatní pořadí bylo velice těsné vzhledem ke zvolenému bodovému klíči.

1.) cena – foto 84 – Folgefonna, Norsko – Radka Staňková, Turnov
2.) cena – foto 101 – Světlá Noc – Jakub Kokeš, Hodonín
3.) cena – foto 140 – Býci – Milan Čermák, Jihlava

1.) – první cenou je certifikát věnovaný od STUDENT AGENCY, který lze směnit za dvě zpáteční jízdenky na luxusní autobusové linky STUDENT AGENCY express do Evropy (výběr z Německo, Holandsko, Švýcarsko, Francie, Norsko, Švédsko, Itálie, Maďarsko). Certifikát má platnost do 25.5. 2010 (nelze využít 15.12.-15.1. a 29.3. – 11.4. ).

2.) – druhou cenu věnovalo nakladatelství JOTA a je to Kniha Konga od Vladimíra Plešingra + možnost výběru libovolného turistického průvodce z nabídky nakladatelství.

3.) – třetí cena je taktéž od nakladatelství JOTA – cestopisná kniha – Brány do ztraceného světa Marka Audyho + možnost výběru libovolného turistického průvodce z nabídky nakladatelství.

baner-fotosoutez

Soutěž č.3/2009

O vstupenky na výstavu 1000 let zlata Inků

Maska: kultura Moche

  Výstava na Pražském hradě Prokletí zlata – 1000 let zlata Inků se stále těší značnému zájmu návštěvníků a je prodloužena do 31.10.2009. Podrobnější informace o celé výstavě se můžete dozvědět rubrice pořádané akce

  Soutěž probíhala od 7.července do (prodloužena do 7.září 2009 a 20 vstupenek věnovala pořádající firma Výstavnická PR s.r.o., které musíme poděkovat za sponzorství. 20 výherců se tedy může těšit na návštěvu výstavy. Tradiční soutěžní podmínky, s kterými účastí v soutěži souhlasíte, si můžete přečíst zde.

   Soutěže se mohl účastnit každý jen jednou, duplicitně odeslané e-maily byly ze soutěže automaticky vyřazeny. Kontaktní údaje bylo nutné vyplnit všechny. Oficiální web výstavy 1000 let zlata Inků

Výherci soutěže:

Andrea Setlerová – Milovice, Bohumír Ondrák – Kladno,
Anna Šicová – Zlín, Michaela Chroboková – Kyjovice,
Markéta Tichá ml. – Hrušky, Milan Hošák – Rychnov nad Kněžnou,
Lucie Němečková – Praha 4, Marian Rohoška – Praha 4,
Miroslav Jouza – Brandýs nad Labem, Renáta Syslová – Praha 2
Adéla Syrová – Děčín, Martin Kyncl – Brno,
Zbyněk Brabec – Přelouč, Michaela Pitelková – Praha 4,
Marek Suchan – Praha 8, Denis Kristian – Praha 5,
Petra Žáčková – Praha 8, Marie Jurková – Brtnice,
Martina Rosičková – Teplice nad Metují, Renata Listová – Velké Němčice

Jméno: Příjmení:
Ulice: Město a PSČ:
Váš e-mail:

1.) Jaký evropský národ dobyl Inckou říši a přispěl tak značně k jejímu zániku?
Turci
Španělé
Češi

2.) Jak se nazývají incké obřadní nože používané k zabíjení lam??
aji
vicunas
tumi

3.) Kdo byl posledním vládcem říše Inků?
Pizarro
Atahualpa
López de Gómora

Soutěž č.2/2009

O zájezd s CK Novalja do Chorvatska na ostrov Pag

Novalja-logo

  Připravili jsme atraktivní soutěž o týdenní pobyt pro 2 osoby na ostrově PAG v letovisku MANDRE – studio Tonči. Termín pobytu 5.9.- 12.9.2009. Doprava vlastní nebo lze dokoupit autobusovou dopravu (1.990 Kč/osobu).

Mandre – Ostrov Pag

Soutez-novalja

Vyhrajte!! – Studia Tonči v Madre na ostrově PAG čekají na Vás

  Mandre je mladé chorvatské letovisko, má mnoho nových domů s možností ubytování v moderně vybavených apartmánech. Nedaleko centra je pláž Malé Mandre s modrou vlajkou, znamenající zaručeně čisté moře. Po celém 3 km dlouhém pobřeží se střídají oblázkové a kamenité pláže. Mandre je klidnější místo, vhodné pro všechny věkové kategorie. Pobyt v Mandre je spojený s relaxací a koupáním. Na své si zde přijdou i milovníci rybaření, potápění a otevřeného průzračného moře. Možnost zapůjčení horských kol pro výlety do okolí. Nejžádanější letovisko u našich klientů. (15 km do města Pag, 15 km do Novalji). V centru Mandre jsou restaurace, kavárny, obchody, směnárna, půjčovna člunů.

  Soutěž trvala do 11.8.2009. Zúčastnit se mohl každý jen jednou. Duplicitně odeslané e-mailové adresy byly ze soutěže automaticky vyřazeny. Ceny do soutěže věnovala CK NOVALJA – ubytování Chorvatsko, za což jí patří poděkování.

Šťastnou výherkyní se stala

Kateřina Havlová z Hrádku nad Nisou.

Blahopřejeme výherkyni a pokud jste nevyhráli tak nezoufejte. Máte možnost si zakoupit cenově velice zajímavý zájezd z nabídky CK NOVALJA – ubytování Chorvatsko

Jméno: Příjmení:
Ulice: Město a PSČ:
Váš e-mail:

Kde jsou v nabídce cestovní kanceláře Novalja písečné pláže? Uveďte alespoň čtyři místa.

1.)
2.)
3.)
4.)

Soutěž je ukončena.


Soutěž 1/2009

O týdenní pohodový pobyt na horách s lyžováním či jarními výlety

banner-ruzbachy-soutez

   Pro rok 2009 jsme připravili zajímavou soutěž. V ní můžete získat týdenní pobyt v atraktivní chatě ve Vyšných Ružbachoch na Slovensku. Děkujeme sponzorovi www.chataruzbachy.sk za zajímavou cenu. Výherci budou dva, z nichž jeden výherce získá 50 % slevu na týdenní pobyt a druhý ze šťastlivců 25 % slevu. Výherce si může rezervovat týden na chatě v období od 3.2.2009 do 31.5. 2009. K výběru má jen z volných termínů, které budou v době rezervace k dispozici.

   Soutěž probíhala od 4.1.2009 do 2.2.2009
Jména výherců budou zveřejněna zde:
1.) 50% sleva  – Jitka Vacková – Nečín
2.) 25% sleva  – Jana Lisková – Hradec Králové 

Vyšné Ružbachy –   Od Vysokých Tater na serverovýchod pokračuje karpatský horský oblouk pohořím Spišská Magura. V místě jihovýchodního okraje Spišské Magury leží v nadmořské výšce 635 metrů obec Vyšné Ružbachy. Vznik zdejších koupelí je zapříčiněn výdatnými prameny léčivé termální vody. Velmi pěkná příroda s možností pěší turistiky, termální bazén, zimní lyžařské vleky, to všechno přispívá, že Vyšné Ružbachy jsou po celý rok navštevované turisty z celého světa. Více informací potřebných k správnému vyplnění naší soutěže naleznete na www.chataruzbachy.sk

  Tradiční soutěžní podmínky, s kterými účastí v soutěži souhlasíte, si můžete přečíst zde Soutěže se může účastnit každý jen jednou, duplicitně odeslaná jména a e-maily budou ze soutěže automaticky vyřazeny. Kontaktní údaje je nutné vyplnit všechny!!

Soutěž č.1/2009

O týdenní pobyt na Slovensku s lyžováním a termály

Jméno: Příjmení:
Ulice a číslo: Město a PSČ:
Váš e-mail:

1.) Chata Ružbachy se nachází v městě Vyšné Ružbachy, které jsou turisticky velmi vyhledávaným místem. Co přispívá k jejich turistické popularitě?
Je to úplně nezajímavé místo
Místo poblíž velehor s množstvím sjezdovek pro lyžování a termálním koupalištěm

2.) Který druh stromu se nachází přímo před chatou Ružbachy?
bříza
borovice
vrba

3.) Co na chatě slouží k příjemnému pobytu a ohřátí hostů?
slivovice
krbová kamna
kotelna

Soutěž ukončena.

banner-ruzbachy

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ