Nabídka spolupráce - napište cestopis

   Vzhledem k navýšení obsahu a získání většího počtu cestopisných článků, hledáme cestovatele, kteří by měli zájem se podělit s našimi čtenáři o své zážitky z cest.

   Na internetu vzniká spoustu blogů či stránek o cestování, které ale dosahují pramalé návštěvnosti, takže článek navštíví málo čtenářů nebo samotný web není graficky zdařilý a odradí čtenáře od kvalitního obsahu. Spoluprácí s webem cestopisy.net tak získáte zázemí pro své publikování nejen v podobě kvalitního designu cestopisného článku, ale i množství již stávajících čtenářů, kterým se můžete pochlubit nejen článkem, ale i svými zajímavými fotografiemi.

   Našim cílem je konkurovat silným profi cestovatelským portálům, které mají placené redaktory. Fungujeme prozatím formou tzv. nadšení. Psaní cestopisů s ukázkou krásných fotografií je tak našim koníčkem. Pokud by Vás zaujal náš web, rádi si také přečteme Vaše zážitky z cest.

   Jako motivační prvek je zvolen systém drobných odměn pro nejpilnější přispěvovatele během roku. Získat tak můžete např. vstupenky na nejrůznější prestižní výstavy nebo zajímavé knižní publikace. Odměna je rozdělována pokud možno spravedlivě a v rámci možností a získaných darů od sponzorů, kterým děláme jako tým cestopisů reklamu či jinou podporu.

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ