Levné letenky - nejnižší cena a dárek - vyberte si DVD nebo knihu

letenky

  Stali jsme se smluvními partnery vyhledávače letenek Královna, díky čemuž Vám můžeme nabídnout nejlevnější letenky na trhu. Navíc za objednávku získáte po proletění letenek od nás dárek v podobě originálního cestopisného DVD. Doufáme, že nám budete při koupi letenek nakloněni i nadále a podpoříte náš web.

  Za koupi letenky, (stejná cena jako na kralovna.cz) z nášeho webu letenky.cestopisy.net získáte jeden z titulů DVD, který si navíc můžete vybrat sami. Série vícedílných DVD lze získat již od počtu dvou letenek. Po rezervaci letenky uveďte na e-mail: letenky@cestopisy.net konkrétní název DVD a Vaší adresu, kam Vám DVD zašleme.

   Pokud Vás nezaujalo žádné DVD, tak si za zakoupení letenky vyberte turistického průvodce nebo cestopisnou knihu z našeho e-shopu Za jednu letenku získáte slevový kupon na nákup ve výši 60 Kč. Např. při pěti letenkách získáte 300 Kč na nákup knihy a to je také bezkonkurenční nabídka.

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Život v divočině – Série 6 dílného cyklu BBC. Možno získat jen v celku všech dílů, ne jednotlivě. Sérii lze dostat již při zakoupení 4 letenek.

Hannibal – dokument BBC o velkách vojevůdcích. DVD obdržíte již při zakoupení jedné letenky.

Cortés – dokument BBC o velkách vojevůdcích. DVD obdržíte již při zakoupení jedné letenky.

Galapágy – 3 dílná série BBC Galapágy představuje tajuplný ostrov a jeho zvířecí říši. Možno získat již při zakoupení 2 letenek.

To je Amerika – od New Yorku po San Diego, poznejte USA. DVD obdržíte již při zakoupení jedné letenky.

DVD Gurmánský výlet – Německo. Zasvěceným průvodcem Vám bude Miroslav Moravec, který Vás provede po tradičních restauracích, pivnicích a nahlédnete k přípravě tradičních gurmánských specialit. Poznejte zvyky, tradice a některá tajemství zahraničních kuchyní. DVD obdržíte již při zakoupení jedné letenky.

DVD Obrazový průvodce Cognac a Champagne, Vás provede po krajích Francie a seznámí s výrobou tradičních nápojů pojmenovaných dle svého původu. DVD obdržíte již při zakoupení jedné letenky.

DVD Španělsko, Vás provede po této slunné zemi ležící na Pyrenejském poloostrově a přiblíží historii starou přes dva tisíce let. Nahlédnout tak díky tomuto skvělému DVD můžete do Madridu, Barcelony nebo např. na pobřeží Costa Brava či na Baleárské a Kanárské ostrovy. DVD obdržíte již při zakoupení jedné letenky.

Napsal Carlos,

VÝBĚR INFORMACÍ